ALMAN BAYRAGİ En İyi Kalite

Hakkımızda

 

     ADA KESİCİ TAKIMLAR VE TEKNİK MAKİNA LTD ŞTİ, endüstriyel makineler ve ekipmanları, teknik hırdavat ve sarf malzeme ile ilgili niş ürünlerin ithalatını, ihracatını ve yurt içi satışını yapmaktadır. Kalite ve doğruluktan ödün vermeden, hızlı ve hatasız, çevresine duyarlı ve kurallara saygılı bir şekilde pazar araştırmaları yaparak yurt dışı ve yurt içindeki müşterilerine, ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda fikir alışverişiyle birlikte en iyi fiyat ve hizmet garantisini vermektedir. Ulaşılabilirliğiyle çalıştığı firmalarla daima diyalog halinde olarak,  gücü nispetinde her sene iş potansiyelini artırarak memleket ekonomisine de katkıda bulunmaktadır.

     ADA KESİCİ TAKIMLAR VE TEKNİK MAKİNA LTD ŞTİ, 2007 yılında Ada Teknik adıyla kurulmuştur. Başlangıçta yurt dışından, yurt içindeki müşterileri için kendi markasıyla (WILKHE TOOLS Freze Uçları) teknik hırdavat ithalatı yapmaya başlamıştır. Ülkemizin gelişen ve değişen ekonomisine uyum sağlayarak, geçmişten gelen bilgi birikimleriyle faaliyetlerine ADA KESİCİ TAKIMLAR VE TEKNİK MAKİNA LTD ŞTİ olarak devam etmektedir. Şu an, en önemli markası olan "SPRENGER FREZE UÇLARI" için, hammaddesinden, plastik kutularına kadar sektöründe Dünya'nın en iyi tedarikçileri ile iş birliği yapmaktadır.

     ADA KESİCİ TAKIMLAR VE TEKNİK MAKİNA LTD ŞTİ'nin, kendi ismi dahil, yurt içinde de sattığı tüm markaları tescillidir. Ayrıca Kalite Yönetim Sistemleri'nden ISO 9001:2008 belgesine sahiptir. 

     Bunların yanı sıra ADA KESİCİ TAKIMLAR VE TEKNİK MAKİNA LTD ŞTİ; Uşak Karahallılılar Vakfı ,Makine Mühendisleri Derneği, İTO Kadın ve Genç Girişimciler Kulübü, TEMA ve UNICEF gibi sivil toplum kuruluşlarına da üyeliğini yıllardan beri sürdürerek sosyal sorumluluk çerçevesindeki projelerde yer almayı kendine görev edinmiştir.

     ADA KESİCİ TAKIMLAR VE TEKNİK MAKİNA LTD ŞTİ, gelişmiş hizmet anlayışı ve sağlam geçmişinden gelen deneyimi ile maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyerek faaliyetlerini sürdürmektedir.


İletişim Bilgilerimiz

Telefon : +90 216 450 3 111 , +90 532 736 888 2
E-Mail : turkey@sprengerteknik.com
Adres : Yalı M. Safa S. No:5/1 Maltepe İstanbul Türkiye